KONST / Litografier / Färglitografi 12994047
nr 1299 4047
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 191/260, daterad 1976. Motivet: 45x49 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:19:17
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
600 kr
6